Menu Close

Vai var izzīlēt, kādas būs oriģinālas dāvanas

Svētkos vēlamies iepriecināt cilvēkus mums apkārt. Savus draugus, ģimeni, kolēģus un darbiniekus. Reizēm visiem atrast piemērotas dāvanas ir grūti – īpaši, ja vienlaikus tiek meklētas dāvanas vairākiem cilvēkiem. Tad labs risinājums ir dāvanu izzīlēšana.

Tas ir jautrs dāvanu pasniegšanas process, kas raisīs patīkamu konkurenci, kā arī mistēriju. Parastu dāvanu pasniegšanu ir rūpīgi jāizplāno, lai dāvana pasniegta no sirds un ar labiem velējumiem. Taču pārvēršot to par vakara aktivitāti, rodas pavisam cita atmosfēra – draudzīgāka un mīļāka.

Pārsteiguma dāvana 

pārsteiguma dāvanas

Ko tad īsti nozīmē dāvanu izzīlēšana? To var pielīdzināt dāvanu loterejai, jo galvenā doma ir tāda, ka jebkurš var iegūt kādu pārsteiguma dāvanu. 

Galvenais dāvinātājs sarūpē dāvanas saņēmēju skaitam atbilstošu dāvanu skaitu, piemēram, 10 darbiniekiem 10 dāvanas. Tās visas ir līdzīgā cenu kategorijā un ietilpst universālu dāvanu sadaļā. Tā, lai katram iegūtā dāvana patiktu un tā tiktu izmantota. Un tad visbeidzot nejaušības kārtā visi izvēlas sev vienu dāvanu. 

Tas ir jautrs veids, kā ieviest svētku intrigu un padarīt dāvināšanas procesu interesantāku. Galvenais ir izvēlēties vērtīgas dāvanas – tādas, kas patiktu ikvienam. Laba izvēle šādam pasākumam ir dāvanu kartes. Izvēloties, piemēram, FromMe dāvanas, jebkuru dāvanu karti iespējams apmainīt pret kādu citu pakalpojumu.

Lieliskas dāvanu idejas atradīsi mūsu rakstos par horoskopa zīmēm – Dāvanas Dvīņiem un Dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem.

Laba izvēle lielas ģimenes vai kolēģu apdāvināšanai

dāvana kolēģim

Šāda apdāvināšana svētkos ir īpaši izdevīga gadījumā, ja vienlaikus ir jāapsveic lielas cilvēku grupas. 

Piemēram, Ziemassvētkos apciemojot savu ģimeni. Ja tajā ir vairāk par 5 cilvēkiem, tad droši vakara gaitā var ieviest jautrību un izlozēt dažādas oriģinālas dāvanas. Nosacījumus katrs var izdomāt pēc savām vēlmēm. Iespējams, var izdomāt noteikumu, ka ar dāvanām ir iespējams arī samainīties.

Vēl viens lielisks piemērs, kad dāvanu izlozēšana ir laba ideja, ir kolēģu vai sava uzņēmuma darbinieku apdāvināšana. Tas varētu būt lielisks Ziemassvētku pasākuma pārsteiguma elements. Gada beigās vēl jo vairāk vēlamies pateikt paldies par padarītu darbu – īpaši saviem darbiniekiem un kolēģiem, kas ir blakus katru dienu.

Labas svētku dāvanu idejas varēsi atrast katalogā Ziemassvētku dāvanas.

Oriģinālas dāvanu idejas

lidojums ar gaisa balonu

Lai izvēlētās dāvanas būtu aizraujošas un reizē noderīgas, iesakām izvēlēties oriģinālas dāvanu idejas. Tomēr ir jāparūpēja spar to, lai saņemtā dāvana spētu izpatikt jebkuram. Zemāk esam apkopojuši 5 dāvanu idejas, no kurām varētu izvērst veselu pasākumu.

Ūdens pudeles veselīgākai ikdienai 

Dienas laikā ir jāizdzer vismaz 2 litri ūdens, lai saglabātu savas veselības labo stāvokli un arī pašsajūtu. Ūdens dzeršanai ir daudz lieliskas priekšrocības, jo mūsu ķermeņa lielākā daļa sastāv no ūdens. Katrā darba vietā un mājoklī vajadzētu būt pieejamam dzeramajam ūdenim. Lai savējos iedrošinātu dzert ūdeni vairāk un biežāk, laba dāvanas izvēle varētu būt ilgtspējīga ūdens pudele.

Mūsdienās tēma par bezatkritumu dzīvesveidu paliek ļoti aktuāla. Iegūstot pašam savu vienu ūdens pudeli, izdosies ietaupīt gan naudu, gan arī paglābt dabu no kaitīgas plastmasas. Balstoties uz dāvanu saņēmējiem, iegādājies stilīgas un ērtas ūdens pudeles ikdienai. Tad katram būs iespēja izlozēt savu ūdens pudeli un, iespējams, arī samainīties ar vēlamo variantu.

Swarovski auskari sieviešu kolektīvam 

Ja jāapsveic sieviešu kolektīvs, tad nav divu domu – jādāvina skaistas rotaslietas. Tas sievietēm būs labākais pārsteigums, ja var izlozēt savu mirdzošo rotaslietu. Te aktuāls ir tas pats princips, kas iepriekš. Jābalstās uz dāvanu saņēmēju gaumi un modes tendencēm. Lielisks zīmols, no kura izvēlēties skaistus auskarus vai kaklarotas, ir Nela Gems.

Piedāvājumā ir dažādas rotaslietas, kas piemērotas gan svētkiem, gan ikdienai. Plašas izvēles iespējas galvo par daudzveidīgu gaumi, kas varētu patikt jebkurai sievietei. Mirdzoši Swarovski auskari, dabīgo akmeņu rokassprādzes, skaistas kaklarotas ar Swarovski kristāliem un pērlēm. Tik daudz mirdzuma un skaistuma, no kā izvēlēties!

SPA atpūta Latvijā

Gada beigās jeb Ziemassvētkos un Jaunajā gadā aktuālas dāvanas ir tās, kas izrāda rūpes un sniedz atpūtu. Gan draugiem, gan ģimenei, gan arī darbiniekiem noteikti gribēsies saņemt kādu piedāvājumu no SPA atpūtas. To varētu pat pārvērst par kopīgu braucienu uz SPA centru un tad izlozēt vēlamās procedūras.

Protams, var arī dāvanu karšu veidā izlozēt dažādas procedūras – baseina apmeklējums, relaksējoša masāža, ārstnieciskā masāža, pirts rituāls, piena vanna, skaists manikīrs utt. Ir tik daudz procedūru, kas sagādātu prieku. Izvēloties tās vienādā cenu kategorijā, varētu izdoties lielisks svētku pārsteigums.

Pēc iesdvesmas ielūkojies rakstā SPA atpūta Latvijā, kur apkopoti labākies SPA centri visos Latvijas reģionos.

Lidojums ar gaisa balonu

Ja dāvanu budžets ir lielāks un esi gatavs saviem tuviniekiem sagādāt fantastisku pārsteigumu ekskluzīvas dāvanas formā, tad vienreizeja iespēja ir lidojums ar gaisa balonu. Tas ir neaizmirstams piedzīvojums, kas katram ir jāizmēģina. Stundu ilgs lidojums ļaus lūkoties pāri laukiem un pļavām, vērojot skaistu saullēktu pāri Latvijas brīnišķīgajai dabai.

Šo dāvanu varētu doties baudīt visi kopā. Tas varētu būt lielisks sajūtu piedzīvojums, jo jaunas emocijas noteikti tiktu iegūtas. Izlozi varētu turēt kā noslēpumu un tikai beigās ieraudzīt, ka visi saņem fantastisko lidojumu ar gaisa balonu. Vai arī veidot izlozi ar citiem lidojumu veidiem – paraplānu deltaplānu utt.

Garda svētku svinēšana restorānā

Un visbeidzot –mīlestība un pateicība iet caur vēderu. Restorāna apmeklējums vienmēr ir laba ideja, kuru pietiekami bieži neizmantojam. Tāpēc svētkos sniedz šo iespēju saviem draugiem, ģimenei vai kolēģiem. Izvēloties vairākus restorānus vienā cenu kategorijā, uzdāvini dāvanu kartes vienā summā. 

Tādā veidā katram būs iespēja izmēģināt jaunu restorānu un, iespējams, atrast lielisku vietiņu. Bieži vien baidāmies atklāt jaunas vietas – īpaši, ja jau esam atraduši iemīļotu restorānu ar labu ēdienkarti un nepiespiestu gaisotni. Tomēr restorāni ar katru gadu paplašinās un pilnveidojas. Vairāk par to iespējams izlasīt blogā Restorāni Rīgā.

Īpašas dāvanu idejas atradīsi arī rakstā Ziemassvētku dāvanas.

Ieskaties arī mūsu rakstā par zīlēšanu kafijas biezumos – Zīlēt kafijas biezumos.

Lai jautra svētku svinēšana un priecīgi cilvēki apkārt!