Menu Close

Par mums

Zīlēšanas salons. Parapsihologs sajauc kartes un vienu pēc otras izliek uz galda. Ko var pastāstīt šīs dīvainās bildītes par cilvēku, par notiekošo situāciju, par viņa likteni, slepenām vēlmēm un iespējamiem šķiersļiem, par nelaimīgu mīlestību un galvu reibinošiem panākumiem, par slimībām un zaudējumiem, par tikšanos un šķiršanos. Kartes ir objektīvas. Veidojot notikumu ķēdi, kas pāriet no pagātnes uz nākotni, viņi nodod mums cēlonisko saikni starp mūsu senām rīcībām ar nākotnes notikumiem, brīdinot par kļūdām.

Vai cilvēks var, zinot kaut kāda savas dzīves notikuma iznākumu, ietekmēt tā rezultātu? Kas būtu jādara, lai uzlabotu situāciju, vai otrādi, neveikt nekādas darbības, lai nepasliktinātu situāciju? Vai ir veids, kā pieradināt savu veiksmi? Kartes vienmēr sniegs atbildi uz jautājumu, ja tas būs uzstādīts.

Vai ir veidi, kā pieradināt veiksmi? Kā nepalaist garām iespēju, ko liktenis dāva? Kāds ar grūtībām pelna kapeikas, bet kādam pat nevajadzīgi īpaši centieni, lai būt par veiksmīgu cilvēku. Vēlēšanās, lai būtu vairāk materiālo bagātību, veiksmes, mīlestības, uzmanības un sapratnes liek mums vērsties pie maģijas. Mēs visi vēlētos ielūkoties nākotnē, kaut mazliet pavērt vaļā mūsu eksistences noslēpuma aizsegu, saņemt pareģojumu, kas izkliedētu visas mūsu bailes un nedrošību rītdienā.

Parapsihologa pakalpojumi – zīlēšana, pareģošana, mīlestības maģija, pieburšana, atburšana, vārdošana. Biznesmaģija, veiksmes, naudas ienākumu maģija. (Sīkāka informācija)

Astrologa pakalpojumi. Pierakstīties uz konsultāciju pie astrologa, kas sastādīs Jums saderības ar partneri horoskopu, medicīnas horoskopu, profesijas izvēles horoskopu (profesionālās orientācijas horoskopu), biznesa horoskopu, karjeras horoskopu, horoskopu, “Tavs aicinājums”, astroprognozi jebkuram laika posmam un par jebkuru Jūs interesējošu tēmu.

Jūs saņemsiet izsmeļošu informāciju par to, kādas ir Jūsu rakstura stiprās un vājās puses, kā izmantot Jūsu personības potenciālu ar maksimālo atdevi. (Sīkāka informācija)

Hiroloģija par jums var pastāstīt visu!
Ir zinātniski pierādīts, ka rokas formā un pirkstos, līnijās un īpašās zīmēs uz delnas ir iekodēta ģenētiskā informācija, kas ļoti lielā mērā iespaido visas mūsu dzīves puses, tai skaitā arī likteni. Rokas līnijās un to aprisēs ir apslēpts milzīgs informācijas daudzums par cilvēku. Vienkāršī uzmanīgāk apskatot roku var iegūt priekšstatu par cilvēka raksturu, temperamentu un novirzēm. Roka ļoti daudz var pastāstīt par mūsu pagātni, tagatni un nākotni. (Sīkāka informācija)