Menu Close

Dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem

Dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem

Meklēt dāvanas pēc horoskopa zīmes ir ļoti interesanti un oriģināli. Bieži vien vairs nespējams izdomāt, ko tad lai nu atkal uzdāvina jubilāram dzimšanas dienā. Tad ir vērts padomāt par interesantākiem paņēmieniem, piemēram, meklēt dāvanu pēc horoskopa. Līdz ar to šeit esam apkopojuši dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem.

Ar dzimšanas dienām no 19. februāra līdz 20. martam Zivis ir horoskopa zīme, kas spēj izrādīt lielu empātiju. Zivis mīl stipri un līdz ar to bieži vien aizmirst parūpēties pašas par sevi, jo visa uzmanība tiek veltīta apkārtējiem.

Šajā rakstā atrodi dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem, kas ļaus jubilāram veltīt laiku pašam sev, atpūsties un labi pavadīt laiku.

Dāvanu karte restorānā

restorāni rīgā dāvanu karte

Visiem patīk garšīgi paēst, it īpaši tad, ja ir iespēja pašam atpūsties no gatavošanas un baudīt ēdienu restorānā. Vakariņas vai pusdienas kādā omulīgā kafejnīciņā vai restorānā ir forša dāvana Zivs zīmē dzimušajiem. Tā ir iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku ar līdzi paņemtajiem cilvēkiem un pagaršot sezonālās garšas maltītēs.

Lai šādu dāvanu uzdāvinātu, tieši laikā ir Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tā ir derīga vairākos Rīgas restorānos, tāpēc tev nav jāizvēlas uz kuru restorānu jubilāru sūtīt. To viņš varēs izvēlēties pats pēc saviem ieskatiem.

Vakariņas restorānā ir universāla dāvana, ko var dāvināt visiem. Ar to nevar nošaut greizi, tāpēc to iesakām arī citām horoskopa zīmēm. To iekļāvām arī rakstā Dāvanas Dvīņiem.

Stilīgas zeķes

zeķes dāvana zivīm

Vēl viena diezgan universāla dāvanas ideja ir zeķes. Jo vairāk pieaugam, jo vairāk izaugam no viedokļa, ka zeķes ir garlaicīga dāvana. Visas praktiskās lietas paliek ar vien interesantākas, arī zeķes nu jau ir ražotas visinteresantākajos dizainos. Tāpēc papildināt savu zeķu kolekciju ar kādām stilīgām zeķēm vienmēr ir noderīgi.

Par to, kāpēc šī ir laba dāvana, lasi rakstā Socks are the best gift. Raksts gan ir angliski, taču tajā uzskaitīti dažādi iemesli, kāpēc tieši zeķes ir stilīga dāvana svētkos. Tā ir laba izvēle, jo nav arī ilgi jādomā par zeķu izmēru. Aptuvenais vienmēr derēs.

SPA brīvdienas

spa brīvdienas Dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem

Tā kā Ziis pavada tik daudz laika neveltot pietiekamu uzmanību pašu atpūtai, ir laiks viņus palutināt dzimšanas dienās. Lieliskas dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem ir tādas, kas palutina ar patīkamu atpūtu. Vislabākā vieta, kur iegūt atpūtu un izbaudīt to uz visiem 100 procentiem, ir SPA centri un atpūtas kompleksi.

Ja tavai Zivij negribās šādas atpūtas apmeklēt vienatnē, tad parūpējies par to, ka uzdāvini biļetes jeb dāvanu karti divām personām. Tā rezultātā būt ne tikai skaista un patīkama atpūta, bet arī romantiska dāvana.

Vairāk šādas dāvanas atradīsi sadaļā Romantiskas dāvanas.

Interesanta grāmata

Dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem

Zivīm patīk lasīt grāmatas. Tā ir forša dāvana tiem, kas ir īsteni lasītāji. Vienīgā problēma ir tā, ka varbūt tu nezini, kādu grāmatu jubilāram izvēlēties. Tādā gadījumā ir vērts paskatīties uz vairāk universālu literatūru. Varbūt uz ko tādu, kas tavam jubilāram noderēs. Piemēram, ieteikumi par veselīgu dzīvesveidu, biznesu, izklaidēm utt.

Nereti Zivīm patīk tādas grāmatas, kas ļauj iemācīties ko jaunu. Šīs zīmes pārstāvjiem bieži vien patīk neparedzamas un arī neizskaidrojamas lietas. Piemēram, sapņi. Par šādu tematu dāvināta grāmata ir lieliska vērtība jubilāra ziņkārei.

Taro kārtis

taro kārtis dāvana zivīm

Un dāvana, kas patiks tiem, kam interesē astroloģija un horoskopi, ir taro kārtis. Par tām uzskati var atšķirties, taču ziņkārīgai Zivtiņai varētu noderēt taro kārtis. Tās ir lielisks rīks, kā iedvesmoties un ļauties maģijai arī savā ikdienā.

Piemēram, rakstā Vai var izzīlēt, kādas būs oriģinālas dāvanas vari atrast vēl kādas foršas dāvanu idejas. Atceries, ka labas dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem ne vienmēr ir dārgas un lielā apjomā. Tām ir jābūt interesantām un ar pievienotu vērtību. Tāpēc ieskaties rakstā un atrodi ko tādu, ko tavs jubilārs negaidīs.

Personalizēta rotaslieta

Dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem rotaslietas

Vēl viena forša dāvanas ideja, ko Zivis novērtēs, ir skaistas rotaslietas. Tā ir dāvana gan ar praktisku, gan arī ar īpašu vērtību. Ja gribi parādīt Zivij, ka tev viņa rūp un ka tu novērtē jūsu kopā pavadīto laiku, rotaslieta var būt ļoti romantiska dāvana.

Vislabāk rotaslietu ir izvēlēties tādu, ko ir iespējams personalizēt. Jubilāre priecāsies dāvanā saņemot kaklarotu ar īpašu gravējumu – savu vārdu, iniciāli vai svarīgu datumu. Tas dāvanai piešķir patīkamu noskaņu. Turklāt neviena citam šādas dāvanas nebūs, jo tu esi pavadījis īpašu laiku to darinot vai speciāli pasūtot.

Vēl dāvanu idejas atradīsi rakstos Pisces gift ideas un Birthday gifts for Pisces man un Birthday gifts for Pisces woman.

Lai izdodas apsveikt jubilāru svētkos un radīt prieku!