Menu Close

Dāvanas Dvīņiem

Dāvanas Dvīņiem

Dzīvespriecīgie un zinātkārie Dvīņi ir zināmi kā enerģijas pilni, aizrautīgi ar dažādām interesēm un ļoti pielāgojami. Zodiaka dvīņi, cilvēki, kas dzimuši zem Dvīņu gaisa zīmes, ir enerģiski riskētāji un dedzīgi mācās. Dāvanas Dvīņiem ir jāizvēlas ar rūpību – paturot prātā viņu raksturu.

Ar dzimšanas dienām no 21. maija līdz 20. jūnijam Dvīņi, gaisa zīme, ko attēlo simboliski dvīņi, ir pazīstami ar sev raksturīgo dualitāti. Ja esi dāvanu ideju meklējumos Zivij, tad esam sarakstījuši rakstu arī par to – Dāvanas Zivs zīmē dzimušajiem.

Šajā rakstā ir apkopotas dažādas dāvanas Dvīņiem, kas gan palīdzēs tev uzzināt vairāk par šo horoskopa zīmi, gan arī atrast piemērotas dāvanas.

Personalizēts t-krekls

t-krekls dāvana

Lai arī nav jau tā, ka Dvīņiem vienmēr ir nepieciešams ego apliecinājums, uzmanības dāvanas tomēr ir vienas no viņu mīļākajām. Kaut kas kā personalizēts t-krekls var būt labi piemērotas dāvanas dvīņiem dzimšanas dienā. Tas izrādīs uzmanību no tavas puses un iepriecinās arī pašu krekla valkātāju.

Domājot par to, kādu t-kreklu izvēlēties, var atrast ko saistītu ar Dvīņu horoskopu. Ja tavs jubilārs labprāt iedziļinās horoskopos un lasa par tiem vairāk, tad viņam noteikti patiks arī pašam valkāt ko ar to saistītu. Īpaši jau tad, ja uz krekla būs kāds uzraksts par to, cik Dvīņi ir forši, interesanti un sociāli.

Tādas lietas, kā horoskopi datumi un citi ar zodiaku saistīti nosacījumi ir interesants veids, kā meklēt kādam dāvanas.

Īpaša dizaina kafijas krūze

kafijas krūze Dāvanas Dvīņiem

Kafijas un tējas cienītājiem vienmēr noder laba un ērta krūze, kas palīdzēs lieliski iesākt dienu. Kad dzeram kafiju, tad uzskatām to par dienas laikā paņemtu pauzi. Dvīņiem patīk apstāties un veltīt laiku sev, bet tieši tāpat viņi novērtē arī iespēju papļāpāt ar citiem, dalīt šo mirkli un vienkārši būt sociāliem.

Tāpēc labas dāvanas Dvīņiem varētu būt kāda stilīga kafijas vai tējas krūze. Jo personalizētāka, jo jau atkal labāka izvēle tā ir. Arī šeit var mēģināt uz krūzes uzdrukāt kādu ar Dvīņu horoskopu tematiku saistītu teicienu vai bildi.

Gardu tēju komplekts

tēju komplekts dāvanas

Ja jau tavam jubilāram garšo tēja vai kafija, tad tieši šī dzēriena dažādas variācijas varētu būt lieliska dāvana svētkos. Dvīņiem patīk tad, kad viņiem ir no kā izvēlēties. Tāpēc šāds tēju komplekts, kas redzams attēlā, ir labs piemērs dāvanas izvēlei. 

To varēs uztvert arī kā sava veida spēli, ko Dvīņu jubilārs varēs spēlēt. Izvēloties dažādas garšas un laika gaitā atrodot savus favorītus. Varbūt ir vērts pameklēt tādus tējas komplektus, kuros ir kāds foršs teiciens vai iedvesmas vārdi. Katrā tējas paciņā kāds jauks novēlējums uzsākot savu darba dienu. 

Zero waste starta komplekts

zero waste dāvana

Vēl viena laba izvēle tavam ar dabu aizrautīgajam Dvīnim varētu būt zero waste starta pakas komplekts. Varbūt tavs jubilārs vēl tikai mēģina ieviest vairāk dabai draudzīgu dzīvesveidu savā ikdienā. Tad viņam noteikti noderētu kāds pamata komplekts ar galvenajām lietām. Reizēm sākumam pietiek ar ilgtspējīga maisiņa izvēli.

Dvīņiem patīk ne tikai runāt, bet arī darīt. Tāpēc palīdzi viņam atbalstīt dabai draudzīgāku dzīvesveidu ne tikai runājot, bet arī reāli darot. Tā ir iedvesmojoša dāvana, kas dienas beigās ļauj Dvīnim kļūt labākam un disciplinēt sevi.

Meklējot labas dāvanas Dvīņiem, vari ieskatīties arī rakstos, kur dāvanas sadalītas pa dzimumiem. Dāvanas sievietei atradīsi rakstā Gifts for Gemini women, bet dāvanas vīrietim rakstā Gifts for Gemini men.

Interesanta kāršu spēle

kāršu spēle dvīņiem

Rotaļīgajiem Dvīņiem laba dāvanas izvēle būs kāda aizraujoša kāršu spēle. Kad runājam par kārtīm, tām nav jābūt klasiskajām kārtīm. Mūsdienās ir izveidotas ļoti daudzas un dažādas kāršu spēles, ko var spēlēt gan divatā, gan arī plašā draugu lokā.

Tās ir piemērotas arī dažādiem vecumiem. Piemēram, klasiskākās spēles, kas piemērotas visai ģimenei, ir UNO kārtis. Vairāk kā ballītes spēles var saukt Cards of Humanity vai attēlā redzamos Exploding kittens.

Gardas pusdienas vai vakariņas restorānā

Dāvanas Dvīņiem

Kuram gan nepatīk garšīgi paēst? Arī Dvīņu horoskopa zīmes pārstāvji nav izņēmums, jo viņiem patīk labi pavadīt laiku. Līdz ar to foršas dāvanas Dvīņiem varētu būt došanās uz kādu jauku, omulīgu vietiņu ar izcilu ēdienkarti.

Dvīņiem patīk socializēties un pavadīt kopīgu laiku ar savējiem, kā arī ar tikko satiktiem draugiem. Došanās baudīt gardu maltīti ir labs veids, kā socializēties un arī kārtīgi pieēsties. Izvēlies vietiņu, kas tavam jubilāram patiktu, un aizved viņu uz to. Labs svētku apsveikums ir garantēts.

Vēl citas dāvanas Dvīņiem atrodi rakstā Ko uzdāvināt Dvīņiem dzimšanas dienā.

Paliekot pie interesantu dāvanu tematikas, ieskaties rakstā Vai var izzīlēt, kādas būs oriģinālas dāvanas. Savukārt, ja interesē zīlēšanas tematika, interesants būs raksts 5 zīlēšanas metodes, ko izmantoja senās civilizācijas.