Menu Close

Atroloģija

Mīlestības astroloģija.

Kā atrast savu otro pusīti, kā nekļūdīties partnera izvēlē? Tieši astroloģija ir tā zinātne, kura var palīdzēt izdarīt pareizo izvēli. Bet pirms “sava” cilvēka meklējumu sākuma, iepaz1istiet pirmām kārtām, sevi – savas stiprās un vājās puses, dzīves perspektīvas, apslēptās spējas, temperamenta un rakstura īpašības, talantus un iespējas.

Tabula, kas ir sniegta zemāk, var sniegt vispārēju priekšstatu par partneru saderību pēc dzimšanas gada, bet ne viss ir tik nepārprotams, jo visi cilvēki iedalās arhetipos (zodiaka zīmes), ar tikai tiem raksturīgām īpašībām. Saule, ejot cauri visām 12 zodiaka zīmēm, vienreizēji ietekmē uz cilvēka likteni, un katram dāvā unikālumu.

Horoskopa karte, ko ir profesionāli satādījis astrologs, palīdzēs izvairīties no dramām un īstām katastrofām ģimenes dzīvē, nolīdzināt asus stūrus un iemācīties izturēties pret savu partneri ar lielāku izpratni.

Saderības tabula pēc dzimšanas gada (pēc S.A.Vronska):

Saderība: ++ ļoti laba, + laba, +- ciešama, – slikta, — ļoti slikta, neitrāli.

Patiesībā, reti var satikt pārus, kuri ir laimīgi dzīvojuši visu dzīvi, iemīlējoties viens otrā no pirmā acu skatiena.Astrologam, sastādot prognozi, nav mērķa idealizēt neiespējamu laulību, bet novērst negatīvu kosmisko ietekmju sekas ar savu priekšā teikšanu, lai saglabātu tādu savienību, astrologs var, jo nelabvēlīgu aspektu klātbūtnei individuālajā horoskopā nav jābūt par iemeslu šķiršanām ar partneri. Visas mūsu vājības un nepilnībs, ko rada nelabvēlīgi aspekti, astroloģiskas zinātnes gadsimtu sena pieredze palīdz sublimēt,lai attīstītu mūsu apslēptus talantu un spējas. Grūtības pastāv, lai tās pārvarētu. Horoskopa karte ir savdabīgs brīdinājums un priekšā teikšana. Un, kā saka tas, kas ir brīdināts – tas ir bruņots.

Pierakstīties uz konsultāciju pie astrologa, kurš izskatīs Jūsu natālo karti un sastādīs Jūsu astropsiholoģisko portretu, pastāstīs par Jūsu rakstura stiprajām un vājajām pusēm. Jūs saņemsiet izsmeļošu informāciju par to, kā izmantot Jūsu personības potenciālu ar maksimālo atdevi.

Jūs varat pasūtīt astrologam saderības ar partneri horoskopu, medicīnas horoskopu, profesijas izvēles horoskopu (profesionālās orientācijas horoskopu), biznesa horoskopu, karjeras horoskopu, horoskopu, “Tavs aicinājums”, astroprognozi jebkuram laika posmam.