Menu Close

Esoterikas nākotne

Nav pārspīlēts apstiprināt, ka ezotēriskā zinātne iekļaus visas zinātnes zem tās spārna. Šīs nākotnes pazīmes pakāpeniski izpaužas; tos var viegli lasīt medicīnā un psiholoģijā, arhitektūrā un matemātikā, vēsturiskajās un ģeogrāfiskajās zinātnēs, kā arī visās citās Zemes zinātnēs.

Ezotēriskās zinātnes mērķis nav padarīt visas zinātnes esoteriskas; nākotnes mērķis ir iegūt vienu un tikai vienu zinātni, kas sevī ietver visas zinātnes. Tas var būt tikai ezotēriskā zinātne, jo tā ir cilvēka visaptveroša zinātne.

Tuvākajā nākotnē, kā jau iepriekš minēts, esoteriskā zinātne tiks atklāta visās jomās – zinātnē un citādi, strādājot no šīm zinātnēm, tās regulējot un atklājot to slēpto realitāti.

Tuvākajā nākotnē ezotēriskā zinātne ietvers visas zinātnes, un tā būs zinātne par skolu un universitāšu mācību programmu, ne tikai tāpēc, ka tā ir cilvēka zinātne, bet arī tāpēc, ka tā ir universitātes zinātne caur cilvēku.

Mēs jau redzam, ka cilvēks šodien cenšas atklāt slēpto, vairāk nekā agrāk. Izskatās, ka cilvēks ir apnicis ar pašreizējo… un noguruši no materiāla blīvuma, kas kavē viņu strauji augt realitātes telpā!

Šeit nāk ezotēriskā zinātne, lai sniegtu atbildes, jo tas, kas meklē, jādod. Ezotēriskā zinātne gudri atklās Patiesību un tas, kas pagātnē bija izredzēto mazo tiesības, ir tagad visiem.

Lai Dievišķā  svētī un vada tos, kas
apzināti meklēt cilvēka patiesību!

Esoteriskā metode

“Vislabākais un vissvarīgākais zinātne ir tas, ko var pielietot praktiski un kas, izmantojot šo praktisko pielietojumu, novedīs pie cilvēka attīstības. Jebkurai zinātnei vai filozofijai, kas balstās tikai uz teorijām, nav nekādas nozīmes, un, piemērojot, nepalielina cilvēka iekšējo attīstību ”. Tas ir vecs teiciens, kas attiecināms uz vienu no vecajiem gudriem. Tā apkopo esoterisko metodi, kas balstīta uz praktisku pielietojumu, vai, proti, ir praktisko principu un zināšanu pielietošana, kas cilvēks ved uz pašattīstību un apziņas paplašināšanos.

Lai gan ezotēriskā metode ir balstīta uz vispārējiem likumiem un principiem, tā nav obligāta un nav ierobežota vai šauri definēta. Indivīds var izdarīt plānu, ko viņš vēlas, un izpildiet izvēlēto metodi. Vienīgā prasība ir, lai viņš ievērotu ezotēriskā ceļa pamatprincipus un likumus.

Tos var apkopot trīs vārdos:

  • Mīlestība, pārliecība, pielietojums
  • Ja mēs vēlamies analizēt vai drīzāk izskaidrot šos trīs principus, mēs atklāsim, ka tie izzūd un ir integrēti, lai aptvertu visu cilvēka dzīvē. Ar viņiem cilvēks ir pilnveidots vai kļūst vesels.
  • Ciktāl viņš piemēro šīs mācības, viņa apziņa izvērsies un paplašināsies. Esoteriskā metode ir praktisks un piemērots dzīves veids (modus operandi); tā ir pilnīga un pilnīga.