Menu Close

5 zīlēšanas metodes, ko izmantoja senās civilizācijas

Izmisums par likteni ir novedis pie žirkšanas. Varbūt paradoksālā kārtā prakse ir tikpat veca kā pati filosofija, un tā atgriež cilvēci, kas absorbēta mūsu garīgajā uzdevumā, lai pārdomātu par tagadni. Tas ir tagadne kā viduspunktā starp pagātni un nākotni. Un tas faktiski ir galvenais žēlastības aspekts: ja mums izdosies dekodēt prāvu, tad reizēm mēs sapratīsim vidējo stāvokli, kas atbilst mūsu klātbūtnei.

Dekoratīvās mākslas ir atradušas neskaitāmus kanālus intuīcijas izpausmei kā detalizētu novērojumu, sākot ar senajām orāklām, kas sludinātas tempļos, uz priekšmetu lasīšanu, ieskaitot grāmatas, kalendārus, dēlus un grafikus, kas vilkti vai šifrēti slīpās. Vai kafijas tases kausā.

Bet vēlme izteikt prentiņus – gan universālus, gan personīgus – pārsniedz sākotnēji seno tirdzniecību. Kā rakstīja kāds rakstnieks Džovanni Papini, liktenis nepārvalda bez instinkta slepenas līdzdalības (un līdz ar gribas). No šī viedokļa mums jāsāk izprast un apbrīnot dievināšanas praksi, kas pārsniedz maģiju, to analītiskajām spējām un, cerams, to ārkārtējo precizitāti.

Tējas lasīšana

Tas ir diezgan izplatīts, lai uzzinātu par nākotnes viltību, izmantojot tasi kafijas atlikumus. Lasāmās tējas lapas (tasseogrāfija) ir līdzīga prakse gandrīz tikpat sarežģīta, bet lasītājiem bieži vien ir formas, kas ir daudz atšķirīgākas un vairāk. Zivju skaitlis var liecināt par labu veiksmi, bet kalns var radīt virkni nākotnes šķēršļu.

Smiltis lasīšana

Geomantība vai formu lasīšana smiltīs vai akmeņos ir viena no skaistākajām mākslas formām. Bieži tiek lietots senajos musulmaņu austrumos, un tika teikts, ka lasīt krājumus, kas atrodas smilšu slāņos.

Tie, kas tic geomantikai, ir pārliecināti par “svarīgu enerģiju”, zemes auru, kad smiltis tiek izmesta nejauši, vai nu tuksnesī, vai uz kuģa, kas speciāli paredzēta viltojumiem. Šajā lasījumā ir svarīgi zināt ģeometrisko skaitļu kodus. Tie dažreiz tiek salīdzināti ar heksagrammām I Ching tekstā.

Tarot

Lai gan nav skaidrs, kas izdarīja pirmo spēli, Tarot kartes bija populārā zīlēšanas metode par excellence. Ir izveidoti apmēram 7000 dažādi klāji, kas visi ir atbilstoši vienam un tam pašam eschatoloģijas kodam un kurus pat lasītājs var pilnībā nesaprast.

Papildus tam, ka tā ir dievišķo nolūks, kartomancija – it īpaši ar Tarot kartēm – ir metode, kas ļauj redzēt pašreizējos un iespējamos savienojumus. Okultists Elifas Lēvi kādreiz atzīmēja: Tarot ir “grāmata, kurā apkopotas visas zinātnes un kurās visas bezgalīgas kombinācijas var atrisināt visas problēmas.”

Scrying – refleksijas šķīstīšana

Iespējams, ka vecākā no visām lepnuma metodēm, skrīningu praktizē daudzas senās kultūras, pat līdz pat brīdim, kad tiek nolasīti atspulgi ūdenī. Senajā Ēģiptē skrīnings tika praktizēts ar tinti.

Senajā Mezopotāmijā bļodas piepildītas ar eļļu. Senie grieķi atrada nozīmi atspulgos spoguļos un metālos, bet acteku tlatoani lasīja refleksijas obsidēnos. Skriešanas prakse galu galā noveda pie kristāla rādījumiem un tajā ietvertajām spēkām, kas galu galā radīja raksturīgo kristāla lodi kā līdzekli, lai redzētu un analizētu nākotni.

Ziedošana ar Kukurūzas graudiem

Prehispānisma civilizācijām Amerikā bija zināšanas par lepnību. Šeit prakse tika apvienota ar astronomijas un meteoroloģijas zinātnēm, un it īpaši tika novirzīta laika uzskaitei uz kalendāriem un augu kultūru dzīves ilgumam.

Prognozēšana ar kukurūzas graudiem bija diezgan personīga žilbinoša metode, kas līdzīga metodei ar smiltīm: uz virsmas tiek izmestas graudi, vēlams, balts audekls (lai gan tos var izmest ūdenī). Tie pēc tam tiek tulkoti atkarībā no pozīcijām, kurās tie iekrīt, vai arī tie peld vai izliet.

Kukurūzas graudi var būt arī dažādu krāsu. Starp visām Indijas kultūrām izdalīto kodolu skaits būs no četriem līdz 100. Tāpat kā ar daudzām paģirības metodēm, brīnums ir iespēja dekodēt mūsu pašu enerģijas revolūcijas.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.